otrdiena, 2013. gada 18. jūnijs

eh..vasara..

..uh..vasara..un tas ir super..manas vasaras paiet vasarnīcas burvībā..un kad esmu tur, tad protams nost ar kompīšiem un internetu..baudu dabu..atpūšos..darojos dārzā..ievācu tējas..
..arī māksla dārzā ir vajadzīga..un man ļoti patīk vecas mucas..tajās ļoti labi aug ķirbji un lai ķirbjiem jautrāk, tad mucas tiek pie jaunām "sejām"..
..radošas domas vienkārši rodas..un tad tikai pacietību..
..sagatavoties..
 ..tīt..tīt..pīt..vīt un caurvīt..
..rezultātā..sapņu ķērāji..vai kautkas maģisks un man šķiet arī mūsu saulgriežu svētkiem piestāv..dekorēsim svinības..nu ja gribas tos zaldātiņus piesiet , lai labos sapņus pasargātu, tad tak viņi ir jāpiesien..
..arī pie krāsām emu ķērusies..
...
..šis ir veltījums Lapsai..pavasarī negaidīti sastapām pa dārzu staigājam, bet izrādās arī viņai še ir kāds stūrītis, kur viņa mitinās..tā teikt vietējā..kura mierīgi šiverē pa dārziem..
..kamēr sune atpūšas un neko nenojauš..
  ...
..līgo..līgo..
..mums šie svētki ir tādi īpaši..Līgo vakarā citi iet meklēt papardes ziedu..kā nu kuram tur veicas..to var manīt martā..bet es esmu atrasta tais papardēs pašā Jāņu rītā..parasti jau tās dzimšanas dienas netiek svinētas kā dzimšanas dienas, jo tie tomēr ir Jāņi..nu lūk un tas jau nav viss ,jo par vīru izvēlējos Jāni..tad nu līgo ..līgo..
..lai jauka un lustīga līgošana..
;)

7 komentāri:

  1. "Alise" (es nezinu, vai tā ir Alise, bet vinai ir balts zaķīc) ir brīnišķīga!

    AtbildētDzēst
  2. Man ļoti patīk tā lapsa. Pilnīgi gribētos tādu savā mājās :)))

    AtbildētDzēst
  3. Es ar lapsas fanu pulkā :)

    AtbildētDzēst